BAHANE DEĞİL, ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ

FİRMA PROFİLİ

FİRMAMIZ; Konya da tabela reklam ve kutu harf üretim alanında faaliyet göstermektedir.

2021 yılında Hikmet KAYAN tarafından kurulan firmamız üretim sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok ürünün altına imza atmayı hedeflemiştir. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Firmamızın günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.

Misyon;
Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kutu harf üretim hizmetiyle geniş kitlelere erişen ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Vizyon;
Müşterilerimize kutu harf üretim hizmetini kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.

Konya Paslanmaz krom kutu harf,paslanmaz kutu harfler,krom harf,kutu harf tabela,kutu harf fiyatı,kutu harf fiyatları,kutu harf yapımı,kutu harf imalatı,kutu harf fiyatı,paslanmaz kutu harf,kutu harf fiyat hesaplama,paslanmaz harf imalatı,paslanmaz çelik harf,paslanmaz kutu harf fiyatları,paslanmaz tabela